EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
AKSARAY (1) NO.LU ŞUBESİ
OLAĞAN GENEL KURUL SÜRECİNE İLİŞKİN
İLAN
Eğitimciler Birliği Sendikası Genel Yönetim Kurulu’nun seçim sürecine ve takvimine ilişkin 9.8.2018 tarihli ve 405 sayılı kararı gereğince, Şube Yönetim Kurulu’nun 16/08/2018 tarihli ve 80 sayılı kararıyla;
Aksaray Merkez İlçesi (delege sayısı 106);
Merkez İlçe Sandık Bölgesi Okullar /Kurumlar
1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 13
(100. Yıl Türk Eğitim Vakfı İlkokulundan Aksaray Merkez Kız Anadolu İ.H.L. ne kadar),
Sıra |
Okul İsimleri |
1 |
100.Yıl Türk Eğitim Vakfı İlkokulu |
2 |
100.Yıl Türk Eğitim Vakfı Ortaokulu |
3 |
125.Yıl Ortaokulu |
4 |
15 Temmuz İmam-Hatip Ortaokulu |
5 |
15 TEMMUZ ORTAOKULU |
6 |
19 Mayıs İlkokulu |
7 |
19 Mayıs Ortaokulu |
8 |
23 Nisan İlkokulu |
9 |
23 Nisan Ortaokulu |
10 |
75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
11 |
Abdülhamid Han Fen Lisesi |
12 |
Acıpınar İlkokulu |
13 |
Acıpınar Ortaokulu |
14 |
Ahmet Cevdet Paşa Sosyal Bilimler Lisesi |
15 |
Akcakent Gidiriş İlkokulu |
16 |
Akçakent İlkokulu |
17 |
Akçakent İskanevleri İlkokulu |
18 |
Akçakent İskanevleri Ortaokulu |
19 |
Akin İlkokulu |
20 |
Akin Ortaokulu |
21 |
Aksaray Anadolu İmam Hatip Lisesi |
22 |
Aksaray Bilim ve Sanat Merkezi |
23 |
Aksaray Güzel Sanatlar Lisesi |
24 |
AKSARAY HİZMETİÇİ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ VE ASO |
25 |
Aksaray Merkez Anadolu Lisesi |
26 |
Aksaray Merkez Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi |
2 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 13
(Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Cahit Zarifoğlu Ortaokuluna kadar),
Sıra |
Okul İsimleri |
1 |
Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
2 |
AKSARAY ORTAOKULU |
3 |
Aksaray Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (Okulu) |
4 |
Aksaray Özel Eğitim Ortaokulu |
5 |
Aksaray Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe |
6 |
AKSARAY REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZİ |
7 |
Aksaray Spor Lisesi |
8 |
Aksaray Şehit Pilot Hamza Gümüşsoy Fen Lisesi |
9 |
Aksaray Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
10 |
Alayhan Şehit Yıldırım Aras İlkokulu |
11 |
Alayhan Şehit Yıldırım Aras Ortaokulu |
12 |
ALTINKAYA ANADOLU LİSESİ |
13 |
Altınkaya İlkokulu |
14 |
Altınkaya Ortaokulu |
15 |
Aratol İlkokulu |
16 |
Aratol Ortaokulu |
17 |
Armutlu İlkokulu |
18 |
Armutlu Ortaokulu |
19 |
Atatürk Anadolu Lisesi |
20 |
Atatürk İlkokulu |
21 |
Bağlı İlkokulu |
22 |
Bağlıkaya İlkokulu |
23 |
Bağlıkaya İmam Hatip Ortaokulu |
24 |
Bağlıkaya Şehit Muammer Karacaer Ortaokulu |
25 |
Baymış İlkokulu |
26 |
Bebek İlkokulu |
27 |
Borucu İlkokulu |
28 |
Cahit Zarifoğlu Ortaokulu |
3 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 13
(Cankıllı İlkokulundan Güller Ceylan Acar İlkokuluna kadar),
Sıra |
Okul İsimleri |
1 |
Cankıllı İlkokulu |
2 |
Cumhuriyet İlkokulu |
3 |
Çavdarlılar İlkokulu |
4 |
Çavdarlılar Ortaokulu |
5 |
Çekiçler İlkokulu |
6 |
Çekiçler Ortaokulu |
7 |
Çimeli Yeniköy Ünal Özgödek İlkokulu |
8 |
Darıhüyük İlkokulu |
9 |
Doğantarla İlkokulu |
10 |
Doğantarla Ortaokulu |
11 |
Ekecik Gödeler İlkokulu |
12 |
Emlak Kredi İlkokulu |
13 |
Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
14 |
Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu |
15 |
Fatma Hatun Anaokulu |
16 |
Fatma Mithat Gürsoy İlkokulu |
17 |
Gazi İlkokulu |
18 |
Gazipaşa İlkokulu |
19 |
Gazipaşa Ortaokulu |
20 |
Gençosman Köyü İlkokulu |
21 |
Gençosman Köyü Ortaokulu |
22 |
Gökçe İlkokulu |
23 |
Göksügüzel İlkokulu |
24 |
Gözlükuyu İskanevleri İlkokulu |
25 |
Gözlükuyu İskanevleri Ortaokulu |
26 |
Gücünkaya İlkokulu |
27 |
Gücünkaya Ortaokulu |
28 |
Güller Ceylan Acar İlkokulu |
4 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 13
(Güller Ceylan Acar Ortaokulundan İbrahim Özel Anaokuluna kadar),
Sıra |
Okul İsimleri |
1 |
Güller Ceylan Acar Ortaokulu |
2 |
Güzel Sanatlar ve Spor Lİsesi |
3 |
Hacı Cevriye Ünsal Ortaokulu |
4 |
Hacı Cumali Uğur İlkokulu |
5 |
Hacı Cumali Uğur Ortaokulu |
6 |
Hacı Kerim Yardımlı İmam-Hatip Ortaokulu |
7 |
Hacı Mustafa Demir İlkokulu |
8 |
Hacı Ömer Usluer Anaokulu |
9 |
Hakkı Divanoğlu İlkokulu |
10 |
Hakkı Divanoğlu Ortaokulu |
11 |
Halide Nusret Zorlutuna Anaokulu |
12 |
HALK EĞİTİMİ MERKEZİ VE ASO |
13 |
Hamidiye İlkokulu |
14 |
Hamidiye Ortaokulu |
15 |
Hamit Acar İlkokulu |
16 |
Hasandağı Ortaokulu |
17 |
Hatipağatolu İlkokulu |
18 |
HAVVA KULAK ORTAOKULU |
19 |
Havva Kulak Ortaokulu |
20 |
HAYME HATUN ANAOKULU |
21 |
Hazım Kulak Anadolu Lisesi |
22 |
Helvadere Anadolu Lisesi |
23 |
Helvadere Atatürk İlkokulu |
24 |
Helvadere Atatürk Ortaokulu |
25 |
Helvadere Selma Aysoy İlkokulu |
26 |
Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
27 |
İbrahim Ethem Baysal İlkokulu |
28 |
İbrahim Ethem Baysal Ortaokulu |
29 |
İbrahim Özel Anaokulu |
5 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 13
(İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Kutlu Kocatepe İlkokuluna kadar),
Sıra |
Okul İsimleri |
1 |
İl Milli Eğitim Müdürlüğü |
2 |
İNCESU ANADOLU LİSESİ |
3 |
İncesu İlkokulu |
4 |
İncesu Ortaokulu |
5 |
İncesu Şehit Muhsin Tuğrul İlkokulu |
6 |
İpekyolu Anaokulu |
7 |
Kalebalta İlkokulu |
8 |
Kalebalta Ortaokulu |
9 |
Kamber Gülüzar Demir İlkokulu |
10 |
Kanber Demir Anadolu Lisesi |
11 |
Kanber Zeynep Demir Ortaokulu |
12 |
Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi |
13 |
Karacaoren İlkokulu |
14 |
Karacaören Ortaokulu |
15 |
Karakuyu İlkokulu |
16 |
Karaören İlkokulu |
17 |
Karaören Ortaokulu |
18 |
Karataş İlkokulu |
19 |
Karataş Ortaokulu |
20 |
Kargın Şehit Cumali Çağlar İlkokulu |
21 |
Kargın Şehit Cumali Çağlar Ortaokulu |
22 |
Kazıcıktol İlkokulu |
23 |
Kılıçarslan İlkokulu |
24 |
Kılıçarslan Ortaokulu |
25 |
Koçpınar Elmacık İlkokulu |
26 |
Koçpınar Elmacık Ortaokulu |
27 |
Kömürcü Mehmet Baysal İlkokulu |
28 |
Kutlu İlkokulu |
29 |
Kutlu Kocatepe İlkokulu |
6 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 14
(Kutlu Ortaokulundan Osman Gazi Anadolu Lisesine kadar),
Sıra |
Okul İsimleri |
1 |
Kutlu Ortaokulu |
2 |
Küçük Pörnekler Ayten Tekışık İlkokulu |
3 |
Laleli İlkokulu |
4 |
Mehmet Akif Ersoy İlkokulu |
5 |
Mehmet Sarrafoğlu İlkokulu |
6 |
Mehmetçik İlkokulu |
7 |
Mehmetçik Ortaokulu |
8 |
Meliha Zekai Dalkılıç İlkokulu |
9 |
MERKEZ MİMAR SİNAN İLKOKULU |
10 |
MERKEZ TAPTUK EMRE ORTAOKULU |
11 |
Mesleki Eğitim Merkezi |
12 |
Millî Egemenlik İlkokulu |
13 |
Mustafa Yazıcı İlkokulu |
14 |
Mustafa Yazıcı Ortaokulu |
15 |
Naci Abay İlkokulu |
16 |
Nalbantoğlu Ahmet Remzi Çivi Anaokulu |
17 |
Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu |
18 |
Necip Münire Önemli İlkokulu |
19 |
Necip Münire Önemli Ortaokulu |
20 |
Necmiye-Mehmet Yazıcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
21 |
Nene Hatun Anaokulu |
22 |
Nuray Kaya İmam-Hatip Ortaokulu |
23 |
Nurgöz İlkokulu |
24 |
Nurgöz Ortaokulu |
25 |
Oğuzata İlkokulu |
26 |
Oğuzata Ortaokulu |
27 |
Osman Gazi Anadolu Lisesi |
7 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 13
(Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulundan Tatlıca Şehit Ünal Demir İlkokuluna kadar),
Sıra |
Okul İsimleri |
1 |
Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu |
2 |
Özel İdare İlkokulu |
3 |
Özel İdare Ortaokulu |
4 |
Piri Mehmet Paşa Ortaokulu |
5 |
Rafet Bozkurt İlkokulu |
6 |
Saadet Güney İmam-Hatip Ortaokulu |
7 |
Sağlık İlkokulu |
8 |
Sapmaz İlkokulu |
9 |
Sarayhan Şehit Süreyya Kınay İlkokulu |
10 |
Sarayhan Şehit Süreyya Kınay Ortaokulu |
11 |
Sarıağıl İlkokulu |
12 |
SEFA ALTINSOY İLKOKULU |
13 |
Selçuk İlkokulu |
14 |
Seleci İlkokulu |
15 |
Sevinçli İlkokulu |
16 |
Sevinçli Ortaokulu |
17 |
Seyhun Aytaç Anaokulu |
18 |
SEZAİ KARAKOÇ ORTAOKULU |
19 |
Somuncubaba Anadolu Lisesi |
20 |
Şehit Ali Er Anadolu Lisesi |
21 |
Şehit Fatih Gökkaya İlkokulu |
22 |
Şehit Fatih Gökkaya Ortaokulu |
23 |
Şehit Önder Güzel Anadolu İmam Hatip Lisesi |
24 |
Şehit Recep İnce Ortaokulu |
25 |
ŞEHİT YUNUS EMRE AKBAŞ ANAOKULU |
26 |
ŞEHİT YUSUF ÇELİK ANAOKULU |
27 |
Şeyh Edebali İmam Hatip Ortaokulu |
28 |
Taptuk Emre İlkokulu |
29 |
Taşpınar Anadolu Lisesi |
30 |
TAŞPINAR ANAOKULU |
31 |
Taşpınar İlkokulu |
32 |
Taşpınar Ortaokulu |
33 |
Tatlıca Şehit Ünal Demir Ortaokulu |
34 |
Tatlıca-Şehit Ünal Demir İlkokulu |
8 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 14
(Timur Sarrafoğlu İlkokulundan Zübeyde Hanım Anaokuluna kadar),
Sıra |
Okul İsimleri |
1 |
Timur Sarrafoğlu İlkokulu |
2 |
TOKİ Akşemsettin İmam-Hatip Ortaokulu |
3 |
TOKİ Akşemsettin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi |
4 |
Topakkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
5 |
Topakkaya Şehit Erdal Akbulut İlkokulu |
6 |
Topakkaya Şehit Erdal Akbulut Ortaokulu |
7 |
Türkiye Futbol Federasyonu Özel Eğitim Anaokulu |
8 |
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlkokulu |
9 |
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulu |
10 |
Uluırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
11 |
Ulukışla İlkokulu |
12 |
Ulukışla Ortaokulu |
13 |
Vali Ferit Ünal Anaokulu |
14 |
Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu |
15 |
Yağan Şehit Hacı Bektaş İlkokulu |
16 |
Yalman İlkokulu |
17 |
Yalnızceviz İlkokulu |
18 |
Yalnızceviz Ortaokulu |
19 |
Yanyurt İlkokulu |
20 |
Yapılcan İlkokulu |
21 |
Yavuz Sultan Selim İlkokulu |
22 |
Yavuz Sultan Selim Yatılı Bölge Ortaokulu |
23 |
Yenikent Akhan İlkokulu |
24 |
YENİKENT ANADOLU LİSESİ |
25 |
Yenikent Atatürk İlkokulu |
26 |
Yenikent İlkokulu |
27 |
Yenikent İmam Hatip Ortaokulu |
28 |
Yenimahalle İlkokulu |
29 |
Yenimahalle Ortaokulu |
30 |
Yenipınar İlkokulu |
31 |
Yenipınar Ortaokulu |
32 |
YEŞİLOVA ANADOLU LİSESİ |
33 |
Yeşilova Atatürk İlkokulu |
34 |
Yeşilova Cumhuriyet İlkokulu |
35 |
Yeşiltepe Atatürk İlkokulu |
36 |
Yeşiltepe Cumhuriyet Ortaokulu |
37 |
YEŞİLTEPE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ |
38 |
YUNUS EMRE AKBAŞ ANAOKULU |
39 |
Yunus Emre Anadolu Lisesi |
40 |
Yusuf Hakîkî Baba Ortaokulu |
41 |
Yuva Karapınarlar İlkokulu |
42 |
Yuva Karapınarlar Ortaokulu |
43 |
Zafer Anaokulu |
44 |
Zafer İlkokulu |
45 |
Zübeyde Hanım Anaokulu |
b. Ağaçören ilçesi ilçe temsilcilik ve delege seçimlerinin 9 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında Yeni Mahallesi, Köy Hizmetleri Cad. No:14, 68600 Ağaçören/Aksaray adresinde bulunan Ağaçören Öğretmenevinde gerçekleştirilmesine,
c. Ortaköy ilçesi ilçe temsilcilik ve delege seçimlerinin 6 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında Bahçeli Mahallesi, Hoca Beyli Cad., 68100 Ortaköy/Aksaray adresinde bulunan Ortaköy İlçe Sendika temsilcilik binasında gerçekleştirilmesine,
d. Sarıyahşi ilçesi ilçe temsilcilik ve delege seçimlerinin 10 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında Fatih Mahallesi, Namık Kemal Cd. No:3, 68700 Sarıyahşi/Aksaray adresinde bulunan Sarıyahşi Öğretmenevinde gerçekleştirilmesine,
e. Gülağaç ilçesi ilçe temsilcilik ve delege seçimlerinin 7 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında Minarecik Mahallesi, Turizm Cd. 14 M, 68100 Aksaray Merkez/Aksaray adresinde bulunan Aksaray Merkez İlçe Sendika Şube binasında gerçekleştirilmesine,
f. Güzelyurt ilçesi ilçe temsilcilik ve delege seçimlerinin 7 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında Minarecik Mahallesi, Turizm Cd. 14 M, 68100 Aksaray Merkez/Aksaray adresinde bulunan Aksaray Merkez İlçe Sendika Şube binasında gerçekleştirilmesine,
g. Sultanhanı ilçesi ilçe temsilcilik ve delege seçimlerinin 10 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında Sultanhanı İlçesi/Aksaray adresinde bulunan Sultanhanı Ortaokulu Ek binasında gerçekleştirilmesine,
h. Eskil ilçesi ilçe temsilcilik ve delege seçimlerinin 10 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında Merkez Mahallesi, Atatürk Cd. No:17, 68800 /Eskil/Aksaray adresinde bulunan Eskil Öğretmenevinde gerçekleştirilmesine,
karar verilmiş olup ilanen duyurulur.
Sandık bölgeleri (sandık bölgelerine dâhil işyerleri ile sandık bölgelerine düşen delege sayılarını içerir) listeler, sendika şube hizmet binasında askıya çıkarılmıştır.
Şube Delegelerinin Temsilcilik Bazında Dağılımı(İlçe,Üni,KYK)
İlçe |
Mutabakat Sayısı |
Delege Sayısı |
---|---|---|
MERKEZ |
2133 |
106 |
AĞAÇÖREN |
47 |
2 |
ESKİL |
180 |
9 |
GÜLAĞAÇ |
171 |
8 |
GÜZELYURT |
96 |
5 |
ORTAKÖY |
301 |
15 |
SARIYAHŞİ |
25 |
1 |
SULTANHANI |
71 |
4 |
3024 |
150 |
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI |
|
|
|
Sıra |
Okul İsimleri |
1 |
Ağaçören Anadolu İmam Hatip Lisesi |
2 |
Ağaçören Anaokulu |
3 |
Ağaçören Çok Programlı Anadolu Lisesi |
4 |
Ağaçören İlkokulu |
5 |
Ağaçören İmam Hatip Ortaokulu |
6 |
Ağaçören Mesleki Eğitim Merkezi |
7 |
Ağaçören Öğretmenevi |
8 |
Ağaçören Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu |
9 |
Atatürk Ortaokulu |
10 |
Avşar İlkokulu |
11 |
Camili İlkokulu |
12 |
Camili Ortaokulu |
13 |
Cumhuriyet İlkokulu |
14 |
Göllü İlkokulu |
15 |
Halk Eğitim Merkezi |
16 |
Halk Eğitimi Merkezi |
17 |
Hüsrev İlkokulu |
18 |
Hüsrev Ortaokulu |
19 |
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü |
20 |
Kederli İlkokulu |
21 |
Kederli Ortaokulu |
22 |
Kırımini İlkokulu |
23 |
Kırımini İlköğretim Okulu |
24 |
Kırımini Ortaokulu |
25 |
Sarı Ağıl İlkokulu |
26 |
Yenişabanlı İlkokulu |
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI |
|
|
|
|
|
Sıra |
Okul İsimleri |
1 |
Fatih İlköğretim Okulu |
2 |
Fatih Ortaokulu |
3 |
Hacı Mehmet Cömert Çok Programlı Anadolu Lisesi |
4 |
Hacı Mehmet Cömert Lisesi |
5 |
Halk Eğitim Merkezi |
6 |
Halk Eğitimi Merkezi |
7 |
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü |
8 |
Kızılırmak İlkokulu |
9 |
Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu |
10 |
Sarıyahşi Anaokulu |
11 |
Şehit Vedat Büyüköztaş İlkokulu |
12 |
Şehit Yasin Öcal İmam Hatip Ortaokulu |
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI |
|
|
|
Sıra |
Okul İsimleri |
1 |
75.Yıl Cumhuriyet İlkokulu |
2 |
75.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu |
3 |
Ahmet Yavuz İlkokulu |
4 |
Akpınar İlkokulu |
5 |
Akpınar Ortaokulu |
6 |
Balcı Çok Programlı Lisesi |
7 |
Balcı İlkokulu |
8 |
Balcı İlköğretim Okulu |
9 |
Balcı Ortaokulu |
10 |
Balci Lisesi |
11 |
Bozkır Celal Yavuz İlkokulu |
12 |
Bozkır Celal Yavuz Ortaokulu |
13 |
Cumali İlkokulu |
14 |
Çatin İlkokulu |
15 |
Çatin Ortaokulu |
16 |
Çiftevi İlkokulu |
17 |
Çiftevi Ortaokulu |
18 |
Durhasanlı İlkokulu |
19 |
Durhasanlı Ortaokulu |
20 |
Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi |
21 |
Hacıibrahimuşağı İlkokulu |
22 |
Hacıibrahimuşağı Ortaokulu |
23 |
Halk Eğitim Merkezi |
24 |
Halk Eğitimi Merkezi |
25 |
Harmandalı Atatürk Ortaokulu |
26 |
Harmandalı Çok Programlı Lisesi |
27 |
Harmandalı-Şehit Ali Rıza Altın İlkokulu |
28 |
Harmandali Lisesi |
29 |
Hıdırlı İlkokulu |
30 |
Hocabeyli İlkokulu |
31 |
İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
32 |
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü |
33 |
İstiklal İlkokulu |
34 |
İstiklâl İlkokulu |
35 |
Kızılay Ortaokulu |
36 |
Kümbet İlkokulu |
37 |
Kümbet Ortaokulu |
38 |
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu |
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI |
|
|
|
Sıra |
Okul İsimleri |
1 |
Namlıkışla İlkokulu |
2 |
Ortaköy Anadolu İmam Hatip Lisesi |
3 |
Ortaköy Anadolu Lisesi |
4 |
Ortaköy Anadolu Öğretmen Lisesi |
5 |
Ortaköy Fatih İlkokulu |
6 |
Ortaköy Fatih Ortaokulu |
7 |
Ortaköy Lisesi |
8 |
Ortaköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
9 |
Ortaköy Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi |
10 |
Ortaköy Şehit Uzman Nurullah Sabırer Anadolu Lisesi |
11 |
Osman Apaçık İlkokulu |
12 |
Osman Apaçık Ortaokulu |
13 |
Ozancık İlkokulu |
14 |
Ozancık İlköğretim Okulu |
15 |
Ozancık Ortaokulu |
16 |
Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu |
17 |
Saları Alaca İlkokulu |
18 |
Saları Alaca Ortaokulu |
19 |
Sarıkaraman Ayvazlı İlkokulu |
20 |
Sarıkaraman Yunus Emre İlkokulu |
21 |
Sarıkaraman Yunus Emre İlköğretim Okulu |
22 |
Sarıkaraman Yunus Emre Ortaokulu |
23 |
Satansarı İlkokulu |
24 |
Satansarı Ortaokulu |
25 |
Seksenuşağı İlkokulu |
26 |
Sinandı Gökkaya İlkokulu |
27 |
Sinandı Gökkaya Ortaokulu |
28 |
Süleyman Kılıç İlkokulu |
29 |
Süleyman Kılıç İlköğretim Okulu |
30 |
Süleyman Kılıç Ortaokulu |
31 |
Şehit Nurullah Sabırer Fen Lisesi |
32 |
Şehit Süleyman Köse İmam Hatip Ortaokulu |
33 |
Şehit Yüzbaşı Bahtiyar Er İlkokulu |
34 |
Şehit Yüzbaşı Bahtiyar Er Ortaokulu |
35 |
Yıldırımlar İlkokulu |
36 |
Yunus Emre Anaokulu |
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI |
|
Sıra |
Okul İsimleri |
1 |
Akyamaç İlkokulu |
2 |
Akyamaç Ortaokulu |
3 |
Atatürk İlkokulu |
4 |
Atatürk İlköğretim Okulu |
5 |
Atatürk Ortaokulu |
6 |
Belisırma İskanevleri İlkokulu |
7 |
Bozcayurt İlkokulu |
8 |
Gaziemir Yakacık İlkokulu |
9 |
Gaziemir Yakacık Ortaokulu |
10 |
Güzelyurt Anadolu İmam Hatip Lisesi |
11 |
Güzelyurt Anaokulu |
12 |
Güzelyurt Çok Programlı Anadolu Lisesi |
13 |
Güzelyurt Ihlara Lisesi |
14 |
Güzelyurt İmam Hatip Ortaokulu |
15 |
Güzelyurt Lisesi |
16 |
Güzelyurt Öğretmenevi. |
17 |
Halk Eğitim Merkezi |
18 |
Halk Eğitimi Merkezi |
19 |
Hasan Hüseyin Demircioğlu İlkokulu |
20 |
Hasan Hüseyin Demircioğlu İlköğretim Okulu |
21 |
Hasan Hüseyin Demircioğlu Ortaokulu |
22 |
Ihlara 100.Yıl İlkokulu |
23 |
Ihlara 100.Yıl Ortaokulu |
24 |
Ihlara Anadolu Lisesi |
25 |
Ihlara Atatürk İlkokulu |
26 |
Ihlara Atatürk İlköğretim Okulu |
27 |
Ihlara Atatürk Ortaokulu |
28 |
Ihlara Çok Programlı Anadolu Lisesi |
29 |
Ihlara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
30 |
Ilısu İlkokulu |
31 |
Ilısu İlköğretim Okulu |
32 |
Ilısu Ortaokulu |
33 |
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü |
34 |
Selime Ali Abay İlkokulu |
35 |
Selime Ali Abay Ortaokulu |
36 |
Selime İlkokulu |
37 |
Uzunkaya İlkokulu |
38 |
Uzunkaya Ortaokulu |
39 |
Yaprakhisar İlkokulu |
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI |
|
Sıra |
Okul İsimleri |
1 |
Akmezar İlkokulu |
2 |
Akmezar Ortaokulu |
3 |
Atatürk İlkokulu |
4 |
Atatürk Ortaokulu |
5 |
Bekarlar Hürriyet Ortaokulu |
6 |
Bekarlar İlkokulu |
7 |
Camiliören İlkokulu |
8 |
Camiliören Ortaokulu |
9 |
Cumhuriyet İlkokulu |
10 |
Çatalsu İlkokulu |
11 |
Demirci Atatürk İlkokulu |
12 |
Demirci Cumhuriyet İlkokulu |
13 |
Demirci Çok Programlı Anadolu Lisesi |
14 |
Demirci İmam Hatip Ortaokulu |
15 |
Demirci Lisesi |
16 |
Demirci Ortaokulu |
17 |
Düğüz İlkokulu |
18 |
Gülağaç 75. Yıl Anadolu Lisesi |
19 |
Gülağaç 75. Yıl Lisesi |
20 |
Gülağaç Anadolu İmam Hatip Lisesi |
21 |
Gülağaç Anaokulu |
22 |
Gülağaç İlkokulu |
23 |
Gülağaç İmam Hatip Ortaokulu |
24 |
Gülağaç Ortaokulu |
25 |
Gülağaç Öğretmenevi. |
26 |
Gülpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi |
27 |
Gülpınar İlkokulu |
28 |
Gülpınar Namık Kemal Ortaokulu |
29 |
Halk Eğitim Merkezi |
30 |
Halk Eğitimi Merkezi |
31 |
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü |
32 |
Kızılkaya İlkokulu |
33 |
Kızılkaya Ortaokulu |
34 |
Mehmet Akif Ersoy İlkokulu |
35 |
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu |
36 |
Mimar Sinan İlkokulu |
37 |
Osmanlı İlkokulu |
38 |
Pınarbaşı İlkokulu |
39 |
Saratlı Çok Programlı Anadolu Lisesi |
40 |
Saratlı İlkokulu |
41 |
Saratlı Ortaokulu |
42 |
Sofular 100.Yıl İlkokulu |
43 |
Sofular 100.Yıl Ortaokulu |
44 |
Süleymanhüyüğü İlkokulu |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Seçmen (üye) listeleri ise Minarecik Mahallesi, Turizm Cd. 14 M, 68100 Aksaray Merkez/Aksaray adresindeki şube hizmet binasında 3 – 9 Eylül 2018 tarihleri arasında 10.00 – 16.00 saatleri arasında incelenebilir
Murat GÖRMEZ Yaşar CANBULUT
Başkan Yrd(Teşkilatlanma) Başkan Yrd(Mali İşler)
Olağan Kurul Görevlisi Başk Yrd Olağan Kurul Görevlisi Başk Yrd
Murat GÜNAYDIN
Şube Başkanı